MinaRich  - Protein Saç Bakım Seti

MinaRich Protein Saç Bakım Seti

Fiyat
:
229 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Profesyonel Protein ve Keratin ev bakım seti her saç tipine uygun, saçların ihtiyaç duyduğu onarıcı ve yeniden yapılandırıcı etkisi ile kullanım sonrası hemen fark edilir ve 30 gün boyunca etkisi devam eder.

  Keratin; Saça esnekliğini ve dayanıklılığını veren bir proteindir.

  Soya; bol miktarda lif içeren soya bitkisi vitamin ve mineraller açısından da oldukça zengindir. Saç foliküllerinin beslenmesini yenilenmesini ve nem dengesini sağlar. Saçın rengini koruma altına alır.

  Kolajen; Dış etkenler ve yaşın ilerlemesi saçtaki kolajen seviyesini azaltır, bu da saçın gelişmesinde görevli proteinlerin üretilememesine sebep olur. Kolajen takviyesi saç kayıplarını azaltır.

  Buğday; Saç tellerini koruyan film tabakasını meydana getirir. Saç tarafından emilir ve saçı güçlendirir.

  ÜRÜN KULLANIMI

  MinaRich Detoks Etkili Saç Temizleyicisi, protein yüzey aktif maddeler içeren formülü ile saçı tüm dış etkenlerden, saça uygulanmış ürünlerden, sülfatsız olan renk ve artıklardan, klor gibi sert su minerallerinden ve saç şekillendirme ürünlerinden sıyırma işlemi ile arındırır. Saçı sonraki aşamalara hazırlar.

  MinaRich Onarıcı Saç Bakım Kremi, Yoğun Protein Uygulaması’nın ikinci ürünüdür.  İçerdiği protein kompleksler ve aminoasitler sayesinde saça gelişme ve onarılma özelliği verir. Saçı yumuşatır, elastikiyet ve mukavemet kazanmasına yardımcı olur.

  MinaRich Yeniden Yapılandırıcı Protein Kompleks, Yoğun Protein Uygulaması’nın üçüncü ürünüdür.  İçerdiği soya, buğday, ipek, keratin ve kolajen proteinleri ile saçın temel yapısında bulunan fakat kaybedilmiş maddelerin geri kazanılmasını sağlar. Saçın yıpranmış bölgelerini kaplayarak yeniden yapılandırır. İlk kullanımda gözle görünür parlaklık ve yumuşaklık verir.

  SET İÇERİĞİ:

  1 Adet MinaRich Detoks Etkili Saç Temizleyici 100 ml

  1 Adet MinaRich Onarıcı Saç Bakım Kremi 100 ml

  1 Adet MinaRich Yeniden Yapılandırıcı Protein Kompleks 40 ml

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.